Witamy!


Dziękuję za odwiedzenie naszej strony. Nazywam się Tomasz Jastrzębski i jestem założycielem firmy Irida – warsztatu grafiki i fotografii użytkowej. Codziennie pracuję nad tym, by Irida była firmą bystrych pomysłów i śmiałych rozwiązań.

Współpracuję z doświadczonymi profesjonalistami, którzy biorą udział w budowaniu koncepcji projektów, badaniu rynku, budowie stron internetowych i w zadaniach dotyczących manipulacji obrazem. Niezależnie czy jest to mały retusz, czy projekt dużej kampanii wizualnej, każdy ułamek i każda minuta naszej pracy są dla nas równie ważne i traktujemy ją jak swoja wizytówkę. Mam nadzieje, że nasza kreatywność, wyobraźnia i solidność przyniosą satysfakcję naszym klientom, aktualnym i przyszłym.

Pracujemy na trenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego, zdalnie wykonujemy pracę dla klientów z całej Polski i z zagranicy.

 

Jak pracujemy?

Od koncepcji do projektu

Rozpoczynając pracę nad każdym projektem graficznym i fotografią reklamową, promocyjną, staramy się poznać pewne kluczowe informacje, które muszą zostać wzięte pod uwagę w procesie tworzenia koncepcji projektu, a są to:

  • profil naszego klienta,

  • charakter produktu, który klient chce zaprezentować,

  • intencje klienta i cele związane z produktem,

  • docelowa grupa odbiorców oferty lub treści, które klient chce, byśmy zaprezentowali.

Wszystkie te zgromadzone informacje pomagają nam wymyślić koncepcje wizualne, które mogą być potem przedstawione klientowi i omówione z nim w celu ustalenia ostatecznej wersji projektu.